Як купити в Інтернеті? Все складне – просто
У нашому сучасному світі технології з кожним роком все більше проникають у побут, стають частиною повсякденних справ, в тому числі і покупок. Великі простори для вибору товарів відкриває Інтернет. В ньому можна замовити будь-які речі, які тільки вам захочеться і отримати їх будинку.
Однак не всі користуються такими, здавалося б, зручними послугами. Деякі бояться, деякі взагалі не знають, як купити в Інтернеті, деякі ніколи нічого не пробували замовити або отримали негативний досвід.
У цій статті ми постараємося детально розглянути питання: як замовити і купити в інтернет-магазині?
Переваги покупки в інтернет-магазині
Насправді, якщо маса причин знайти потрібні товари і купити в Інтернеті. Ось деякі з них:
1. Оскільки це велика мережа, то ви зможете там знайти будь-які предмети і послуги, які тільки можна собі уявити. І якщо їх немає у нас в країні, за кордоном вони точно знайдуться.
2. Вам не потрібно для того щоб купити, виходити з дому, довго блукає по торговим центрам, ринку або яток, вибирати, порівнювати вартість, витрачати свій час.
3. Ви можете не тільки купити в Інтернеті, але і замовити послугу або продукт, щоб його виготовили за вашим бажанням, певним параметрам, виконали вручну і т. д.
4. Процес здійснення покупки не дуже складний. Достатньо один раз придбати і потім це не складе ніяких труднощів.
Звичайно, деякі називають і певні мінуси: для оплати найчастіше потрібна банківська картка, а вона не у всіх є, можна стати жертвою шахраїв, які надішлють не той товар, поганої якості або взагалі заберуть гроші і зникнуть.
Ясна річ, що ризики є скрізь. На тому ж ринку вас можуть обважити, а в звичайному магазині – продати навушники, які через тиждень зламаються. Головне знати основні правила як купити в Інтернеті і все буде добре.
Як замовити товар в інтернет-магазин: покрокова інструкція
Для початку розглянемо технічну частину покупок на прикладі нашого інтернет-магазину подарунків Fedchishina Art.
1. Отже, для початку потрібно зайти на сайт або ж знайти потрібний товар в Інтернеті через пошук. Вже на сайті можна також написати вигляд виробу, яке ви хочете купити в Інтернеті, в рядку пошуку.
2. Далі знайдіть те, що вам сподобалося на фото, і натискаєте на назву виробу, щоб прочитати про нього докладніше. Зазвичай у так званій картці товару в інтернет-магазині пишуть його основні характеристики, виробника, розміри, як купити (способи доставки). Там же можуть бути відео як користуватися, надані фото інструкції або додаткові зображення упаковки.
3. Після того, як вас все влаштувало, потрібно натиснути кнопку «Купити» - «Оформить замовлення. І ви відразу потрапите в «форму замовлення». Вона використовується, щоб зібрати інформацію про оплату за товар і спосіб його доставки до вас. Якщо ви хочете купити в Інтернеті, то слід знати, що зазвичай товар відправляють поштою. В деяких випадках можливий самовивіз – це коли ви приходите на склад магазину та забираєте покупку самі.
4. Далі, щоб купити в Інтернеті, потрібно вказати спосіб оплати. Оплата може бути:
- Готівкою – якщо ви забираєте зі складу магазину.
- Післяплатою – коли ви на пошті дивіться посилку і платите гроші за неї працівникам пошти, які потім передають їх продавцю (платна послуга).
- Відразу на банківську карту або банківські реквізити магазину (треба мати банківську картку або йти до терміналу банку).
Детальніше про способи оплати в інтернет-магазині Fedhishina Art ви можете прочитати тут.
5. Для доставки поштою пишете своє ім'я, прізвище, номер телефону, місто та інші дані, які потрібні, щоб купити в Інтернеті. Все залежить від типу пошти (Укрпошта, Нова пошта тощо).
6. Після цього остаточно купити в Інтернеті допоможе кнопка «Оформити замовлення». Все, тепер продавцю надійдуть ваші дані, і він передзвонить вам або напише, щоб обговорити особливості оплати, доставки, уточнити деталі виробу і т. д.
Як бачимо, купити в Інтернеті зовсім не складно. Потрібно слідувати підказкам і інструкціям на екрані і у вас все вийде. Якщо ви не впевнені, що впораєтеся, можна просто зателефонувати в магазин і продиктувати всі дані. Їх запишуть і оформлять замовлення без вашої участі.
Як купити в Інтернеті: поради та правила
Крім технічних інструкцій, щоб купити в Інтернеті, є деякі правила.
1. Будьте готові до того, що вам потрібно банківська карта. Або ж потрібно буде піти в термінал і сплатити за нього на зазначену картку. Не всі товари відправляють з допомогою післяплати і тим більше забрати зі складу в Києві, живучи у Львові, теж не вийде.
2. Попередньо перед тим, як купити в Інтернеті товар, прочитайте відгуки на сайті, якщо вони є. Також можна просто в пошукову систему Google написати: сайт та відгуки про нього. І якщо це шахраї, то ви побачите масу негативних повідомлень. В такому випадку робити замовлення не варто.
3. Не рекомендують купувати через соціальні мережі (Фейсбук, Телеграм тощо), сумнівні чати або групи за інтересами, дошки оголошень. Там ні хто не застрахований від шахраїв і саме там вони зустрічаються найчастіше. Інтернет-магазини ж дорожать своєю репутацією. Йому ж вони не можуть так швидко зникнути, як звичайні люди, які подали оголошення. А з поганими відгуками продавати буде дуже складно.
4. Хорошо расспросите менеджера магазина о товаре, перед тем как купить. Уточните характеристики, которые написаны на сайте. Если вам в ответ скажут что-то совсем другое (размеры, параметры), будут неуверенно отвечать, то, возможно, не стоит с таким магазином иметь дело. Лучшим универсальным советом будет покупка в больших проверенных магазинах, о которых вы слышали, видели рекламу.
Не варто боятися купити в Інтернеті. За статистикою більшість угод в магазинах всього Інтернету закінчуються успішно. І варто хоча б спробувати, щоб потім отримати позитивний досвід і знову повернутися і купити в Інтернеті все те, що принесе позитивні емоції.
- Види штучних ялинок: Як обрати ідеальне дерево для святУ статті розглянемо основні види штучних ялинок за матеріалом, розміром, кольором та декоративними елементами.
- Подарунок для мами на 8 березня - найкращі ідеїШість ідей подарунків для мами на 8 березня, купити які можна в нашому магазині або потішити близьку людину.